Арт-терапевтивтична майстерня PDF Друк e-mail
Четвер, 09 січня 2020, 15:43

1 

09.01.2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С.Єгорова практичним психологом Павловською Альоною Євгенівною та соціальним педагогом Барабулею Оленою Олександрівною було проведено заняття з елементами тренінгу «Використання арт-терапевтивтичних методів, як особливий спосіб релаксу педагогічних працівників» з майстрами виробничого навчання центру.

Під час роботи були використані різноманітні арт-терапевтичні прийоми та техніки, за допомогою яких кожному з присутніх вдалося спробували пізнати себе, зрозуміти свій внутрішній світ, побачити і прийняти не тільки позитивні якості, але й негативні, вивчити таємницю свого внутрішнього світу та світу людських почуттів.

2 

 
Всі учасники заходу навчилися проектувати «карту бажань», усвідомлювати свою індивідуальність, неповторність та значимість, а також отримали колосальний досвід та заряд позитивних емоцій.

2 

 
 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2