Інтелектуальний марафон PDF Друк e-mail
Четвер, 19 грудня 2019, 13:37

1 

18 грудня 2019 року в Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості відбувся інтелектуальний марафон «Безпечна Україна – безпечний світ. Усе в моїх руках» за участі лідерів учнівського самоврядування центру Сидорова Віталія (група 101), Косюка Івана (група 21) на чолі з практичним психологом Павловською Альоною Євгенівна.

Під час інтелектуальної гри змагалися команди з різних навчальних закладів професійно-технічної освіти області. Учні із задоволенням приймали участь в усіх випробуваннях та підвищили свій інтелектуальний рівень знань.

Косюка Івана, за активну участь в інтелектуальному марафоні, було нагороджено дипломом та цінними подарунками.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2