Молодь працює на майбутнє PDF Друк e-mail
Четвер, 19 грудня 2019, 11:53

1 

  Сьогодні заклади професійно-технічної освіти в Україні потребують молодих педагогічних працівників, які здатні постійно навчатися та передавати свої знання вчорашнім випускникам шкіл, удосконалюватися у професії та добре знати вимоги сучасного виробництва, бути психологічно налаштованими на нелегку працю з підлітками.

        17 грудня 2019 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова, провела свій перший відкритий урок виробничого навчання з професії «Кухар» Мороз Т.А з теми «Обробка капустяних, салатних, пряних, десертних овочів, їх використання».

2 
3 
4 

        Урок проводився з першокурсниками, де панувала створена майстром, чудова атмосфера співпраці з учнями. Тетяна Анатоліївна доступною, професійною мовою спілкувалася з майбутніми молодими робітниками громадського харчування, демонструючи прийоми технологічної послідовності виконання робіт з обробки капустяних, салатних, пряних, десертних овочів. Разом з учнями згадували види нарізки овочів, розміри та їх використання, правила охорони праці, санітарії і гігієни, устаткування та питання економіки, які вивчались на уроках з теорії. Майстру виробничого навчання на уроках з професійно-практичної підготовки   необхідно знати великий обсяг інформації, досконало володіти професією та підготувати, навчити учнів виконувати завдання, не допускаючи помилок та контролювати свої дії. Для досягнення поставленої мети Мороз Т.А. активно використовує елементи технологій проблемного навчання, які доречно переплітались з інформаційно-комунікаційними. А також ці технології уміло використовувались на кожному структурному елементі уроку, активізуючи пізнавальну активність учнів.

       Урок був цікавий, змістовний та продуктивний. Вітаємо колегу з дебютом. Учні були задоволені результатом спільної роботи.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2