Відкриття обласної Спартакіади серед ЗПО PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 грудня 2019, 11:43

1 
2 

12 грудня 2019 року на базі спортивного комплексу «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» міста Кропивницький відбулося урочисте відкриття обласної Спартакіади серед учнів закладів професійно-технічної освіти. Першими видами змагань стали шахи, шашки та настільний теніс.

У змаганнях з шашок наш навчальний заклад представляли Бідний Руслан (111 гр.) та Семініхіна Оксана, які посіли 1 місце.

У змаганнях з шахів наш навчальний заклад представляли Фоменко Владислав (334 гр.) та Ковальчук Ольга (121 гр.), які вибороли 4 місце.

У змаганнях з настільного тенісу брали участь 16 команд. Наші спортсмені не зазнали жодної поразки у підгрупі. В ¼ фіналу вибороли перемогу у ПТУ№ 32, з рахунком 2:1. В ½ фіналу наші учні поступилися команді Кропивницькому професійному ліцею сфери послуг і торгівлі з рахунком 0:2. У дуже тяжкій боротьбі наші спортсмени зуміли вирвати перемогу у ПТУ№36 з рахунком 2:1 і посіли 5 місце. В команді приймали участь Єфімов Андрій (213 гр.), Голуб’єв Олександр (221 гр.), та Олександра Думініка (432 гр.)

Вітаємо наших спортсменів з успішним стартом Спартакіади та бажаємо успіхів у наступному виді спорту, яким буде волейбол.

12 грудня 2019 року на базі спортивного комплексу «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» міста Кропивницький під час урочистого відкриття обласної Спартакіади серед учнів закладів професійно-технічної освіти, були підбиті підсумки попередньої обласної Спартакіади та нагороджено переможців. У черговий раз учні нашого навчального закладу вибороли впевнену перемогу, за що були нагороджені кубком та дипломом Кіровоградського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2