Тренінг "Формула успіху" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 грудня 2019, 11:47

1 

           З метою упровадження сучасних форм і методів профорієнтаційної роботи, популяризації робітничих професій 11 грудня 2019 року викладачами Регіонального центру Витоптовою Л.А. та Сосновською Л.В. були проведені просвітницькі тренінги «Формула успіху» серед учнів 9 класів комунальних закладів «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради міста Кропивницького» та «Гірнича гімназія Міської ради міста Кропивницького».

         Запропонувавши учням різні вправи тренінгу, викладачам вдалося підвищити рівень поінформованості учнів про світ професій, сформувати інтерес до самостійного вибору майбутньої професії, ознайомити з формулою вибору професії «Хочу, можу, треба», довести престижність робітничих професій.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2