«Сніданок з директором» PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 грудня 2019, 13:10

2 

          6 грудня 2019 року Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова  радо зустрічав головних освітян міста, директорів шкіл м. Кропивницького. Начальник Управління освіти Кіровоградської Міської ради Лариса  Костенко провела  засідання І етапу міського  конкурсу « Greative success formula».

           Директор закладу Микола  Корецький  поділився досвідом роботи щодо підготовки робітничих кадрів громадського харчування, провів екскурсію  навчальними  кабінетами  і лабораторіями  Центру та запросив колег на майстер – клас до лабораторії кухарів.

3 

          Майстри виробничого навчання поділилися  своїм надбанням   у кухарській справі з приготування страв здорового  харчування:  Погрібняк О.А –  «Смузі для «Відмінника» та чай  по – кіровоградські, Ворсіна М.В. –десерт сирний з гарбузом, Кравець В.Г. – бутерброди та фруктові канапки,     Мороз Т.А. – салат фруктовий з йогуртом, Бондаренко Т.А. – салат з капусти «Провансаль» та вінегрет, Катана С.Ф. – роли з лаваша. Вони ділилися  рецептурою та технологією приготування, оформленням та подачею.

      Зустріч   була  позитивною та змістовною, цікавою та  корисною,    тому що говорили про дітей, а зокрема про їх проблеми здорового і повноцінного харчування  у школі.

          6 грудня 2019 року Регіональний центр професійної освіти                           ім. О.С. Єгорова  радо зустрічав головних освітян міста, директорів шкіл                м. Кропивницького.  Начальник Управління освіти Кіровоградської Міської ради Лариса  Костенко провела  засідання І етапу міського  конкурсу                         « Greative  success formula» .

           Директор закладу Микола  Корецький  поділився досвідом роботи щодо підготовки робітничих кадрів громадського харчування, провів екскурсію  навчальними  кабінетами  і лабораторіями  Центру та запросив колег на майстер – клас до лабораторії кухарів.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2