Тиждень з професій «Громадського харчування» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 грудня 2019, 11:51

1 

      Розпочався тиждень з конкурсу «Ти знаєш все» в групі №133. Учні розгадували шаради, підшукували пару до груп овочів, продовжували прислів’я, визначали назву страв за переліком продуктів, доводили, що професія кухаря – це постійний пошук, нескінченна творчість та винахідливість.

Українська кухня, як і її народ, така ж щедра і багата на традиційні страви. Вони змінювалися протягом тривалого часу. Є в українській кухні і страви, запозичені в інших народів. Деякі з них настільки прижилися, що стали вважатися традиційними і споконвічно українськими. І про такі страви говорили учні групи №232 в живому журналі на уроках «Технології приготування їжі з основами товарознавства».

2 

Учні групи №431на уроці з предмета «Товарознавство харчових продуктів» ознайомились із найдорожчими продуктами харчування.

В он-лайн – вікторині «Кращий знавець кулінарії» першими надіслали правильні відповіді учні: групи № 121 Волкова К., групи № 131Мазенко П., групи № 231 Мурзіна А. 

   

2 

 

 Навчально-розважальна гра «В лабіринтах кулінарії» сподобалась не тільки членам команд групи №121, а й глядачам, тому що всі вони пройшли сім кругів лабіринту і за правильні відповіді отримали солодкі призи.

5 

Позаурочний захід професійного спрямування «Містер Бутерброд»

провели педагогічні працівники та учні груп кухарів. Учні групи №334 разом з майстрами виробничого навчання Світланою Катаною та Катериною Сидоренко здійснили віртуальну мандрівку до країн Європи, де познайомились з історією бутербродів та їх асортиментом, видами харчової сировини та технологією приготування. Готували бутерброди учні І, ІІ, ІІІ курсів, які навчаються за професією «Кухар», а от покуштувати завітали усі бажаючі.

6 

 

      Конкурс «Сюрприз» потішив тих, хто акуратно та змістовно пише конспекти з спеціальних дисциплін. У кожній групі самі учні визначали переможців. І ними стали: Самолюк В., Данілова А., Суслова Н., Волкова К., Константінова О., Колісніченко Б.

Конкурс «Круть, верть» був проведений у групі №233. Розпочався конкурс привітанням команд, а ось змагались учні у знаннях з предмета «Устаткування підприємств харчування». Це були і вікторини, і «завали», і «перемир’я». А виборола перемогу команда «Верть».  

Тиждень пройшов змістовно, цікаво, завдяки вдало підібраним та розробленим заходам, які допоможуть учням розширити знання з предметів професійно - теоретичної підготовки та підвищити інтерес до інших предметів, розвинути готовність до постійного самовдосконалення, сформувати в учнів стійку потребу до оновлення знань, зацікавленості в своїй професії.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2