Будівельник –професія вічна PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 листопада 2019, 15:41

1 

        Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук, професія вічна і завжди сучасна. На відміну від людей інших професій, які будують лише своє життя, будівельники створюють по зернинам весь той світ, в якому ми живемо. Озираючись довкола: майже все, що робить наше життя легким і зручним, існує завдяки будівництву.

2 

         Для підвищення інтересу до обраної професії, піднесення її престижу серед учнів  з 18 листопада  2019 року у Регіональному центрі професійної освіти    ім. О.С .Єгорова  було проведено тиждень будівельних професій. Кожний день був насичений різноманітними заходами.


3 

          Відбулася фотовиставка малюнків та макетів будинків    під гаслом «Я дім намалюю, а потім збудую». Учні разом зі своїми майстрами Комар А.М., Сіньковою К.В, Малюгою О.В. презентували свої  омріяні  будинки, оформлені з використанням  сучасних матеріалів для фасадів, демонструючи оригінальність і  популярність, практичність і довговічність, унікальність і екологічність. Викладач  Витоптова Л.А. на уроці спецтехнології здійснила віртуальну подорож з учнями у світ архітектури  будинків України. Під час  мандрівки присутні познайомилися з оригінальними і дивакуватими, сучасними і стародавніми будівлями, з їх історією і легендами.

4 

         Естафету попереднього заходу  підхопили  навчально-пізнавальна гра  «Битва розумів»  та експрес – інтерв’ю  «Чому я обрав професію будівельник».  Творчий  квест "Майстерність рук - майстерність серця".    Родзинкою заходу були  майстер-класи від Алли Миколаївни з оздоблення стін  водорозчинними фарбами та «Кошик творчих ідей» від Клавдії Володимирівни з виготовлення рамок для фото та декоративних магнітів з  будівельного гіпсу. Майбутні маляри будівельної справи  із захопленням спостерігали та брали активну участь у заході.

5 

          Голова методичної комісії  Витоптова Л.А.  та молодий майстер   Малюга О.В.  провели дебрифінг «Ми любимо свою професію»   підбили підсумки проведених заходів і звернулись до присутніх колег, учнів зі словами:      «Якщо ви людина творча, умієте фантазувати і ви відчуваєте, що прийшов час до змін, то, можливо, варто починати зі своєї оселі». 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2