День Гідності та Свободи PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 листопада 2019, 15:25

1 

До однієї зі знакових дат в історії України 20.11.2019 року відбувся урок-реквієм «Пам’ятаймо, шануємо, пишаємося» з учнями групи №102 в бібліотеці Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

Учні згадали події Майдану, долучилися до обговорення, дискутували та висловлювали свої думки щодо подій Революції Гідності. Декламували вірші про Україну, про героїв Небесної Сотні. Вшанували їх подвиг, згадали нашого земляка Віктора Чміленка.

2 

Низько вклоняємось героям Небесної Сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Пам'ять про них житиме вічно! Тож, будьмо гідними наших Героїв! Бажаємо всім нам мирного неба над головою, єдності, злагоди та впевненості у завтрашньому дні, благополуччя і добробуту.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2