День пам’яті жертв Голодоморів PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 листопада 2019, 13:35

1 

               Щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

В актовому залі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова 22.11.2019 року відбувся вечір пам’яті «Страшні роки», присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Участь у виховному заході брали учні груп №131, №134, №11.

Бібліотекар Халілова Л.А. розповіла присутнім про голодомор 1932-1933 рр., навела жахливі цифри геноциду. Учні дізналися про причини і наслідки цієї трагедії, переглянули короткометражні документальні фільми: «Голодомор в Україні: сторінки історії» та «Невідома Україна: спогади очевидців».

2 

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам'ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

Наш обов’язок сьогодні – зберегти спогади про всіх невинно закатованих, про тих, хто не дожив, не долюбив! Ніхто не має права про це забути.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2