Атестуємось на компетентність PDF Друк e-mail
Четвер, 21 листопада 2019, 11:12

1 

         Для кожного педагогічного працівника Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова атестація є стимулом для цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності, своєрідним екзаменом на педагогічну зрілість і майстерність, підбиває підсумки і оприлюднює результати їх самоосвітньої роботи.


 

2 

         19 листопада 2019 року провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Кухар» майстер виробничого навчання Юдова О.А. з теми: «Приготування прісного тіста та виробів із нього: пельменів, равіолів. Вимоги до якості. Відпуск».  


3 

         Олена Анатоліївна створила гарну атмосферу спілкування з учнями, доступною, професійною мовою демонструючи прийоми технологічної послідовності виконання робіт. Разом з учнями удосконалювали прийоми приготування тіста та фаршу, розробляли та формували вироби, працювали над помилками, обговорювали правила охорони праці та виробничої санітарії, слідкували за організацією робочого місця та готували, оформляли, подавали і дегустували страви. Майстер, володіючи знаннями нових педагогічних технологій, уміло використовувала їх на кожному структурному елементі уроку, активізуючи пізнавальну активність своїх учнів і заохочуючи їх до співпраці.

4 
           Урок був цікавим, пізнавальним, учні добре засвоїли матеріал.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2