Удосконалюємо свою майстерність PDF Друк e-mail
Четвер, 21 листопада 2019, 10:58

1 

 

       Сьогодні ми не уявляємо життя без сучасних кондитерських, булочних, кав’ярень зі смачними борошняними виробами. З розвитком інфраструктури підприємств громадського харчування все більше виникає необхідність не просто у кваліфікованих робітниках, а у профісіоналах, які прийдуть на робочі місця нашого міста.


2 
3 

         На цьому тижні відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників закладу. Своїм досвідом роботи ділилася з колегами майстер виробничого навчання  ІІ категорії Бондаренко Т.А. Маючи багаторічний досвід, Тетяна Анатоліївна представила свою власну методику   роботи з учнями щодо пояснення, показу нових прийомів, способів, послідовності виконання вправ на уроках з професійно-практичної підготовки. На прикладі теми: «Приготування дріжджового тіста та виробів із нього, ватрушки», вона провела фрагмент вступного інструктажу. Майстер звернула увагу колег на те, як навчитися бути мобільними, дотримуючись технології в приготуванні,  швидко реагувати   на виробничу проблему, ситуацію,  яка пов’язана з сировиною, можливими дефектами виробів, попитом споживача та, як   удосконалити свої знання, уміння, навички, отримувати насолоду від праці. 

4 

 

         Майстри виробничого навчання, викладачі спеціальних дисциплін отримали задоволення від спілкування та мудрі поради, які занесуть до своєї скарбнички знань.  

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2