Школа досвіду PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 листопада 2019, 13:12

1 

Проблема формування професійної компетентності та інноваційної культури педагогічних працівників завжди актуальна, тому у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова працює школа молодого майстра виробничого навчання «Шлях до майстерності», у якій доброю традицією стало підвищувати рівень фахової   майстерності педагогічних працівників через наставництво.

 

2 

 

Протягом жовтня-листопада, майстер виробничого навчання - наставник Світлана Катана, в рамках роботи школи, провела ряд заходів. Спочатку запросила молодих фахівців на свій урок, який потім разом проаналізували та обговорили кожний елемент уроку. Катана поділилась досвідом роботи з електронними засобами навчання та використанням інформаційно-комунікаційних технологій, які розширюють кругозір учнів, заохочують їх до творчості та   здатності до креативного мислення.

3 

 

Провела семінар –практикум з теми: «Приготування дріжджового тіста безопарним способом та виробів з нього. Приготування пиріжків», в якому брали участь педагогічні працівники професій за напрямком «Громадське харчування».4 

 

Світлана Федорівна продемонструвала технологічну послідовність приготування тіста та виробів з нього, звернула увагу на вимоги до якості та культуру праці. На такому заході завжди надається можливість навчитися та попрактикуватися під чуйним і доброзичливим спостереженням колеги, який майстерно володіє знаннями, уміннями та навичками в досліджуваній області.


5 

 

Пиріжки були з вишнями, капустою, м’ясом, сиром, картоплею та яблуками. Колеги їх готували, дегустували, контролювали норми виходу, оцінювали якість, ділились досвідом та критично висловлювали свою думку.

6 

 

Саме така співпраця є корисною і результативною, а форма роботи сприяє професійному зростанню та самовдосконаленню, поєднанню теоретичних знань, індивідуальної роботи, спрямованої на набуття, удосконалення й закріплення практичної майстерності.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2