Пишаємося переможцями PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 листопада 2019, 09:37

1 

12 листопада 2019 року відбулося засідання обласної комісії і було призначено обласні стипендії нашим учням Шоколу Данилу (група 431) за перше місце у номінації «За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії» та Копійкі Роману (група 331) за перше місце у номінації «За спортивні досягнення». Сьогодні ми вітаємо наших переможців, зичимо їм подальших здобутків!

Кожен з нас має свої звершення. Якщо людина закохана у свою працю, вона прагне, щоб у самому трудовому процесі і в його наслідках було щось прекрасне. Багато учнів нашого закладу здобули професійні навички, співвідносять мрії зі своїми можливостями і досягають успіху, залучаючи свої найкращі якості – відповідальність, цілеспрямованість, беруть участь у конкурсах обласного та Всеукраїнського рівня. Зокрема, учень групи 431 Шокол Данило переміг у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів П(ПТ)О з професії «Кухар». 

2 

Спорт у житті молоді посідає важливе місце. Багато учнів відвідує спортивні секції і школи. Найвищі досягнення в спорті має і наш учень групи 331 Копійка Роман, який є майстром спорту України зі стрільби кульової, член збірної команди України з кульової стрільби, учасник чемпіонату Європи (Угорщина, 2018 рік).

Чим би ти не займався у своєму житті – роби це найкраще, мрій, досягай, досліджуй і не зупиняйся на досягнутому, адже своє життя ти створюєш сам.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2