Готуємось до ЗНО PDF Друк e-mail
Четвер, 24 жовтня 2019, 12:48

11 

         23 жовтня 2019 року відбулася зустріч учнів закладу, які в 2020 році отримують повну загальну середню освіту, з представником Одеського РЦОЯО з питання особливостей проведення ЗНО в 2020році.

 

1 

        Представник розповів про терміни реєстрації, проведення пробної сесії, а також основної. Проінформував учнів щодо вимог, критеріїв оцінювання, правил до написання робіт, а також наявності необхідних документів згідно переліку для проходження ЗНО.

 

3 

          Серед учнів були розповсюдженні пам’ятки «ЗНО – 2020» (Будуйте своє майбутнє вже сьогодні), які містили рекомендації щодо успішної підготовки до іспиту, а також перелік сайтів для самостійного опрацювання матеріалу за програмою ЗНО та курсів, на яких пропонують сучасні методики викладання.

Як би ти не готувався, головне розпочати вчасно. Бажаємо успіху!

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2