До дня захисника України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 08:04

3 
16 жовтня 2019 року в Регіональному центрі професійної освіти імені О.С.Єгорова відбулися змагання з військово-спортивного багатоборства до дня захисника України та українського козацтва.

У змаганнях взяли участь 7 команд першого курсу. Юнаки змагалися в чотирьох видах: «Дартс», спорядження магазину автомата АК патронами, метання гранати на влучність та естафеті.

 

2 

 Лідером змагань стали хлопці з групи №102, друге місце посіла група № 101, третє місце виборола група №11. Усі команди отримали солодкі подарунки.

Бажаємо всім захисникам України міцного здоров’я та мирного неба над головою.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2