Калейдоскоп виробничих інновацій PDF Друк e-mail
Середа, 02 жовтня 2019, 10:51

1 

             27 вересня 2019 року НМК ПТО у Кіровоградській області в режимі онлайн провів захід, «Калейдоскоп виробничих інновацій в сільськогосподарській галузі та професіях транспорту». 

Барабуля Роман Олександрович, майстер виробничого навчання Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, у рамках заходу, презентував одну із нових технологій над, якою працюють в даний час наші педпрацівники,– комп’юторна діагностика автомобіля.

Роман Олександрович звернув увагу на важливість та актуальність даної теми в програмному матеріалі, адже автомобілі нового покоління потребують абсолютно нових підходів в їх діагностуванні.

2 

               Директор Центру, Микола Іванович Корецький, порадившись з колективом прийняв рішення, що питання дійсно актуальне і потребує ряду змін. Тому протягом квітня – червня 2019 року у закладі було проведено реконструкцію та повну модернізацію навчальної майстерні ремонтних робіт, також придбано сучасні марки автомобілів, плазмову панель, комп’ютер, сканер та програми діагностики. Майстри виробничого навчання та викладачі проходять стажування на автосервісах нашого міста, де навчаються проводити комп’ютерну діагностику автомобілів.

3 

Майстер поділився алгоритмом роботи за даною технологією.

За якою в умовах майстерні будуть включатися виконавчі механізми для перевірки їх функціонування, за допомогою системного тестера, а за рахунок зворотної інформації може бути підтверджена ефективність роботи виконавчих механізмів. Діагностуючи виконавчі механізми, буде перевірятися весь електричний ланцюг від блоку керування двигуном через пучок проводів до виконавчого механізму, а також його функціональність.

Комп’ютерна діагностика – це гарний спосіб своєчасно виявити і усунути несправності на ранній стадії, попереджаючи серйозну та високовартісну поломку, чого й прагнемо при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2