Звіт директора Корецького Миколи Івановича PDF Друк e-mail
Середа, 26 червня 2019, 00:00

img 0375 1

26 червня 2019 року відбувся звіт директора Корецького Миколи Івановича перед усіма працівниками навчального закладу за 2018-2019 навчальний рік.

img 0378

Директор зазначив, що досягнення, згадані у звіті, є заслугою спільної праці усього колективу. Показовим було те, що учні закладу посіли призові місця у конкурсах фахової майстерності, зокрема, учень групи № 331 Шокол Данило посів ІІ місце та отримав право на президентську стипендію. Тарасов Андрій також посів призове місце. Впродовж року відбувалося поступове покращення матеріально-технічної бази Центру.

img 0387

Директор поділився планами на майбутнє, а також похвалив педагогічний колектив за докладені зусилля у навчанні і вихованні підростаючого покоління.

img 0391

Потім наголосив на інноваційних методиках у виховному процесі.

Усі присутні визнали роботу директора задовільною, про що сповістили відкритим голосуванням.

Після звіту слово взяли голова профсоюзу будівельників Г.Т. Святун, Левошко В.Б., які схвалено відгукнулися про роботу Корецького М.І. на посаді директора.

Бажаємо Миколі Івановичу подальших успіхів та здійснення задумів і планів.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2