Бенефіс психолога PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 червня 2019, 11:44

1 

       Впродовж березня-травня серед психологів професійно-технічних навчальних закладів області проводився конкурс «Бенефіс психолога» , метою якого було підвищення престижу професії практичних психологів, виявлення та поширення кращого досвіду.
1 

      30 травня на базі ЦВПУ імені Миколи Федоровського відбувся фінальний етап конкурсу, де за перемогу боролися п’ять найпрофесійональніших та креативніших практичних психологів професійних навчальних закладів області. У своїх виступах кожна з конкурсанток прагнула змістовно викласти свої знання методики, уміння, накопичений досвід роботи з учасниками навчально-виховного процесу.

3 

    Практичний психолог Артеменко Євгенія Михайлівна на високому рівні розкрила свій професіоналізм та заслужено здобула перемогу в обласному конкурсі «Бенефіс психолога».

      Щиро вітаємо з перемогою нашу колегу та бажаємо їй подальших професійних та життєвих звершень.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2