Пишаємось перемогою PDF Друк e-mail
Середа, 29 травня 2019, 13:55
1

             27-28 травня 2019 року в м. Дніпро на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський центр професійної освіти» зібралися найвправніші юні кухарі

3

України. 25 представників з усіх куточків України, Заходу та Сходу, Півдня та Півночі брали участь у змаганнях за титул найкращого кулінара. У «Кулінарному бою» вони демонстрували теоретичні  знання та практичні вміння. Усі суперники були дуже сильні, адже вони – найкращі в своїх областях. Честь Кіровоградщини відстоював учень нашого закладу Шокол Данило.


          Професія кухаря – важка, але цікава, красива. Вона дозволяє розкрити весь творчий потенціал людини, який проявляється під час подачі страви, адже враження від їжі багато в чому залежить  від дотримання технології приготування, доведення до смаку, гарної подачі, презентації.. Данило вірив у перемогу і зробив все можливе. Вірив у нього і наш колектив, який старанно навчав його кулінарній майстерності.

 2


 Оргкомітет та поважне журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів за професією «Кухар» оцінило роботу та нагородило Шокола Данила Дмитровича дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком.

        Колектив працівників та учнів Центру вітають призера з перемогою та призначенням йому Президентської стипендії. Бажаємо творчих успіхів, здійснення мрій і сподівань, міцного здоров’я та бадьорості духу. Висловлюємо подяку викладачам, майстрам виробничого навчання, які брали участь у підготовці учня. Недарма в народі кажуть: «Гарний кухар вартий лікаря».

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2