Ділимося досвідом PDF Друк e-mail
Четвер, 16 травня 2019, 08:49

1 

              14 травня 2019 року   Регіональний центр професійної освіти ім.О.С.Єгорова гостинно приймав   заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ області. На базі закладу пройшов семінар-практикум «Інструментарій сучасного уроку як засіб удосконалення підготовки кваліфікованих робітників».


2 

            За програмою заходу Черемісова Тамара Михайлівна, методист НМК ПТО у Кіровоградській області, ознайомила колег з основними напрямками роботи, звернула увагу на те, що таке сучасний урок та інструментарій, яким користуються педагогічні працівники ПТНЗ області для його проведення.

 

3 

             Особливо жваво пройшла друга практична частина занять, яку продовжила   Легедза В.М., заступник директора з НВР закладу. Валентина Миколаївна поділилась досвідом з організаційно-методичної діяльності Центру щодо осучаснення уроків професійно-практичної підготовки, як основи якісної підготовки кваліфікованих робітників.

4 

              Потім запросила колег на уроки з професійної підготовки. Учасники семінару відвідали урок викладача - методиста Висоцької Л.О., яка використала технологію перевернутого уроку, познайомила з використанням електронно - програмованого засобу з професії «Кухар» 3 розряду та сучасних Інтернет-технологій на основі програм та платформ.

5 

              Майстри виробничого навчання Кравець В.Г., Катана С.Ф., Погрібняк О.А. продемонстрували різні прийоми педагогічної техніки, які доречно по-сучасному оновлюють уроки з професійно-практичної підготовки. Гості познайомилися з матеріально-технічною базою закладу.


6 

         Проведений захід  став ще  однією можливістю наочно познайомитися з роботою  колег, розглянути актуальні питання завершення 2018-2019 навчального року та підготовки до 2019-2020 навчального року. Саме така форма роботи   є плідною, корисною і результативною в оволодінні професійними компетентностями і   сприяє розвитку майстерності та самовдосконаленню.

Проведений захід  став ще  однією можливістю наочно познайомитися з роботою  колег, розглянути актуальні питання завершення 2018-2019 навчального року та підготовки до 2019-2020 навчального року.     Саме така форма роботи   є плідною, корисною і результативною в оволодінні професійними компетентностями і   сприяє розвитку майстерності та самовдосконаленню.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2