Цінуємо. Пам’ятаємо. Бережемо. PDF Друк e-mail
Середа, 08 травня 2019, 18:04

1 

            08.05.2019 в нашому закладі відбувся мітинг, присвячений дню пам’яті і примирення на честь усіх жертв Другої світової війни та 74 річниці Дня Перемоги над нацизмом. Урочисто розпочався цей захід національним гімном, словом директора, поетичним твором Віталія Назарука «Схилилися над могилами солдати» та хвилиною мовчання.

Ведучі нагадали присутнім трагічні цифри загиблих земляків на фронтах Другої світової війни, а також безвісти зниклих, тих, хто удостоєний звання Героя Радянського Союзу. Одним з яких був О. С. Єгоров, ім’я якого носить наш заклад. Учні групи №332 Дорофеєнко Катерина та Троян Руслан поклали квіти до обеліску.

1 

Зворушливо прозвучали поезія Марії Познанської у виконанні учениці групи №131 Діани Зайцевої та пісня Володимира Мельникова «День Перемоги» у виконанні керівників гуртків.

            9 Травня – День Перемоги. Сьогодні по свій Україні вкриваються весняними квітами і величні пям’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2