«Зустрічаємо Великдень!» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 квітня 2019, 13:53

1

Незабаром усі ми будемо святкувати день Христового Воскресіння. Величне християнське свято, сповнене глибокого духовного сенсу, яке обєднує людей, дарує надію на щасливе майбутнє. Це свято поєднує родини: мами діляться секретами випікання пасок, діти із задоволенням перетворюють фарбування писанок на цікаву і незвичайну гру.

2

25 квітня 2019 року викладач технології Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, Терещенко Юлії Геннадіївна провела творчий батл «Зустріч Великодня», на якому учні занурилися в святкову атмосферу і спробували самостійно прикрасити пасхальні символи і дізналися про відмінність українських великодніх традицій від звичаїв інших країн.

3

Участь у заході взяли учні І курсу. Представники кожної групи отримали завдання декорувати писанки різними техніками та створити пасхальний вінок. Журі конкурсу оцінювали майстерність, талант та креативність учасників батлу, а також дотримання вимог техніки та художньо-конструктивне мислення учнів.

4

За підсумком змагань переможцями стали учні групи № 132, друге місце посіла група № 131, третє – розділили між собою групи №133 та №11. В якості винагороди, учасники заходу отримали солодкі подарунки та теплу підтримку своїх одногрупників. Юлія Геннадіївна провела майстер-клас з декорування - створила пасхальну композицію із живих квітів, продемонструвавши свою професійну майстерність.

5

Висловлюємо подяку гостям заходу – хореографічному ансамблю «Карамель» та керівнику Єрофєєвій Ользі за чудові танцювальні композиції, які подарували позитивні емоції та незабутні враження всім присутнім на святі.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2