Перемога юних будівельників! PDF Друк e-mail
Середа, 24 квітня 2019, 14:26

Професій безліч є цікавих, але свою обрати як,

щоб за роботу – добра слава, тож ми собі міркуєм так:

знайти свою, щоб серце стисло, щоб зрозуміти – це твоє,

моя професія найкраща, вона нам сили додає.

 

1 

         Стати маляром будівельних робіт, творити красу своїми руками,  затишок у своїй оселі - це мрії, які збуваються. Дана професія є однією з найдавніших у світі, і має свої традиції, які сьогодні поєднуються з новими сучасними вимогами. Адже маляр на будівництві – це, в першу чергу, винахідник, творець нового, незвичайного, прекрасного, надійного, довгострокового.1 

24 квітня 2019 року на базі Центральноукраїнського професійного будівельного ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкуру фахової майстерності серед учні професійно-технічних закладів області за професією «Маляр» (будівельні роботи). Від Центру участь брали учні ІІІ курсу: Тарасов Андрій, Вінтенко Владислав, Жеребцов Гліб.

 

 

3 

           Основними критеріями оцінювання результатів були: якість та глибина знань програмового матеріалу, рівень умінь та навичок з використання сучасних технологій у сфері будівництва.

        Конкурс проходив у два тури.

І тур – теоретичний що передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів «Технологія малярних робіт (спецтехнологія)», «Охорона праці», «Матеріалознавство», «Електротехніка», «Креслення».

        ІІ тур – практичний, що відповідав вимогам ІV розряду та передбачав: виконання розмітки поверхні, кріплення молдінгу та пофарбування поверхні структурною фарбою.

Журі конкурсу оцінило належний рівень підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

2 

Колектив працівників та учнів Центру вітає призерів Тарасова Андрія (І місце), Жеребцова Гліба (ІІ місце), Вінтенка Владислава (ІІІ місце) з перемогою. Бажаємо їм міцного здоров’я і бадьорості, невичерпного творчого натхнення, подальших успіхів та професійних звершень. Висловлюємо подяку викладачам та майстрам виробничого навчання за наполегливу працю, високий професіоналізм, творчий пошук та віру в успіх своїх учнів.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2