Одна історія. Вільям Шекспір PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 квітня 2019, 09:39

1 

        18 квітня 2019 року у рамках заходів до дня народження видатного британського поета та драматурга Вільяма Шекспіра відбувся літературно-музичний серпантин «Закохатися можна у красу, але покохати – лише тільки душу». Учні груп №232 та №234 переглянули відео та познайомилися з цікавими фактами про Британію, батьківщину В. Шекспіра. Перегляд фрагменту фільму «Одна історія. Вільям Шекспір» дав можливість учням відповісти на питання літературної вікторини «Творчий та життєвий шлях В. Шекспіра».

2 

        Неабияку зацікавленість викликали відеочитання сонетів В. Шекспіра відомими акторами, учнями гр. №302 Майбородою І. та гр.№ 233 Михайловою О. англійською мовою, кліп групи «Blue System», виконання сонетів А. Пугачьовою.


3 

     Учениці групи №234 Мороз О. та Стаднік А. презентували власноруч виготовлену афішу до п’єси «Король Лір».

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2