День відкритих дверей PDF Друк e-mail
Четвер, 18 квітня 2019, 11:30

2 

     10 квітня у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С.Єгорова відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у професійну освіту, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.

 

3 

       У цей день у навчальний заклад прийшли всі хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».

 

 

1 

       Саме таких висококваліфікованих робітників, які мають попит на ринку праці як у нашій країні так і за її межами, готують у Регіональному центрі, який має гарну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії, а педагогічний склад закладу є справжньою гордістю.

Гостей завітало багато, всіх зустріли з радістю і гостинністю. Для учнів шкіл були підготовлені інформаційні стенди, на яких вони могли знайти відповіді на питання, що виникали стосовно обраної професії, профорієнтаційні буклети, в яких детально описується кожна професія, її особливості та переваги.

1 

     Окрім цього, гостям надали можливість оглянути територію, гуртожиток, навчальні аудиторії, лабораторії, спортивний, тренажерний та актовий зали.

Велике захоплення гостей викликала виставка технічної та декоративно-прикладної творчості учнів, а також зразки моделей одягу. А скільки позитивних емоцій викликала виставка кухарів, кондитерів та офіціантів у лабораторіях, які в експрес-режимі проводили майстер-класи з виготовлення різноманітної смакоти та обслуговування гостей. Майбутні випускники шкіл були просто у захваті від кулінарних шедеврів, залюбки брали участь у майстер-класах. Юнаки та дівчата з уважністю слухали про професії, які презентували учні, викладачі та майстри виробничого навчання, надаючи повну інформацію як про самі професії, так і про можливості успішного майбутнього працевлаштування.

1 

       День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2