Весна і осінь генія землі ( зустріч, присвячена Т. Г. Шевченку ) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 квітня 2019, 10:02

2 
         11 квітня в залі Регіонального центру професійної освіти м. Кропивницького пройшла зустріч, присвячена Т. Г. Шевченку. Її провели учасники художньої самодіяльності льотної академії, художній керівник - Барабуля Микола Іванович. Він створив композицію "Весня і осінь генія землі".

         Поетичні рядки, присвячені великому синові українського народу, розповідь про значення Шевченка в націольній культурі, його мистецькі уподобання, уривок з поеми "Гайдамаки" прикрасили першу частину композиції. Музична палітра другої частини побудована на читанні улюблених поезій Шевченка в поєднанні з піснями "Душі мої, душі мої", "Реве та стогне Дніпр широкий". 

2 
        Зустріч була змістовною, пісемною, з національним вбранням її учасників, високою любов'ю до рідного слова, України, Шевченка. Він росте і розвивається у часі, і нам ще йти та йти до його осягнення.

         Великий Кобзар сам приходить у наш день, а ми повинні йти у його час.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2