Підвищуємо професійну компетентність PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 квітня 2019, 12:27

1 

                 22.03.2019 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова в рамках роботи cтудії вирішення інноваційних завдань «Самоудосконалююсь, самореалізуюсь, навчаю» для майстрів виробничого навчання, які мають педагогічні звання, відбувся майстер-клас з теми «Правила подачі вин. Декантування вин». Інформацією про сучасні технології в обслуговуванні у сфері ресторанного бізнесу, поділилась з колегами майстер виробничого навчання з професії «Офіціант» Погрібняк Олена Анатоліївна.

2 

            До уваги учасників заходу була представлена цікава презентація щодо видів та класифікації вин, підбору до них страв, закусок, видів келихів. Отримана педагогічними працівниками інформація  була  новою, цікавою та корисною. 3 

               Майстер звернула увагу і продемонструвала сучасний посуд, пристосування та інструменти: термометр для визначення температури вина, краплеутримувач, який запобігає потраплянню вина на скатертину, тощо. Особливо цікавою, незвичайною та красивою була церемонія декантування вин. Для цього було придбано спеціальний посуд та пристосування.

4 

            Кожен учасник заходу мав можливість набути певних знань та вмінь, які можна і потрібно впроваджувати у навчальний процес при підготовці офіціантів

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2