Мрії збуваються PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 квітня 2019, 19:43

1 

            Професія кухаря є однією з найдавніших у світі і має свої традиції, які сьогодні поєднуються з новими сучасними вимогами суспільства. Людина цієї професії - це в першу чергу, винахідник, творець нового, незвичайного і відповідно смачного. 27 березня на базі Олександрійського професійного ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів Кіровоградської області за професією «Кухар». Від Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова у конкурсі брав участь учень групи №331 Шокол Данило.

2 

          Згідно з умовами конкурсу учасники пройшли 2 тури. Перший - передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки у формі тестових завдань. У другому турі конкурсанти готували десерт « Яблука в тісті смажені» та другу основну страву «Філе куряче, фаршироване ананасом та сиром» зі складним гарніром.

Оргкомітет та журі конкурсу нагородили Шокола Данила Дмитровича за зайняте перше місце дипломом І ступеня та цінним подарунком.

3 

                Колектив працівників та учнів Центру вітає Данила з перемогою. Бажаємо йому невичерпного творчого натхнення, подальших успіхів та звершень, міцного здоров’я і бадьорості духу.

Висловлюємо подяку викладачам та майстрам виробничого навчання, які брали участь у підготовці учня.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2