Пам’ятаємо. Бережемо. Цінуємо. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 березня 2019, 11:43
1

   28 березня 2019 року відбувся відкритий захід «Поети – шістдесятники. Пам’ятаємо, бережемо, цінуємо», який провели викладачі української мови та літератури Кузнєцова Інна Володимирівна та Титаренко Людмила Миколаївна. Захід розпочався розповіддю про витязя молодої української поезії – Василя Симоненка.

2

Пролунала філософська поезія «Ти знаєш, що ти людина?» у виконанні учнів групи №11 Косюка Івана та Кузнєцова Юрія. Яскраво представили поезію Івана Драча «Балада про соняшник» учні групи №231, переодягнені у соняшники.

3

Чарівним співом захопилися присутні, коли слухали пісню «Два кольори» Дмитра Павличка у виконанні Гуменюк Вероніки (131 група). Безумовно, родзинкою заходу стала презентація поезії Ліни Костенко «Страшні слова», «Послухаю цей дощ», «Крила», «Не знаю, чи побачу Вас, чи ні», яку представляли учні закладу.

4

Кульмінацією заходу була інсценізація уривку роману у віршах «Маруся Чурай». Глядачі занурились у нещасливу історію кохання, перипетії козацької доби.

5

Наостанок пролунала пісня «Вишивала дівчина вишиванку». Учні долучилися до світу поезії, музики, драматургії та імпровізації, оцінили вклад поетів – шістдесятників в історію, культуру та літератури нашої нації. Долучились до прекрасного.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2