«М'ясна феєрія» PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 березня 2019, 15:13
img 1 2

Не можна уявити сьогодні молодого спеціаліста, який не вміє готувати традиційної котлетної маси з м’яса та виробів з неї. Ці страви достатньо поширені в національній українській кухні. Вони є соковитими, поживними, добре засвоюються організмом людини. Якщо ж говорити саме про котлети, то різновид їх є у всіх національних кухнях світу. Правда, називаються вони по-іншому, але суть їх від цього не змінюється.

2

20 березня в групі № 133 " Кухар-кондитер" - майстром виробничого навчання Горелік І.В. був проведений відкритий урок виробничого навчання з теми:« Приготування котлетної маси з м’яса та напівфабрикатів з неї: котлети, шніцель, биточки». Учні мали змогу закріпити теоретичні знання з підбору інструментів, посуду, дотримання вимог санітарії та гігієни, навчились формувати з котлетної маси напівфабрикати. Під час проведення уроку використовувались наочність: інформаційні та інструкційні картки, відеоролики та презентація.

3

Ірина Вікторівна доступно, професійно, з використанням виробничого досвіду продемонструвала прийоми технологічної послідовності виконання робіт з приготування котлетної маси з м’яса та напівфабрикатів з неї: котлети, шніцель, биточки.

Учні були поділені на 2 команди «Котлетки» та «Тюфтельки», які презентували свої дослідницькі проекти та змагалися в інтелектуальній грі    «Я тобі – ти мені».

Учні на уроці були активними демонстрували знання з попередньо вивчених тем, спостерігалася співпраця викладача та учнів. Урок проходив в атмосфері взаємоповаги та спокою, і був проведений на належному методичному рівні. При обговоренні майстри виробничого навчання мали можливість оцінити проведений урок та обмінятись досвідом.

4

Методика проведення уроку відповідає сучасним вимогам. На уроці були застосовані нові педагогічні та виробничі технології: інформаційно-комунікаційні, проблемно-пошукові, ігрові та інтерактивні. Майстер уміло їх використала на кожному структурному елементі, активізуючи пізнавальну активність учнів. Урок був цікавим та доступним для учнів.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2