Об’єднані прекрасним PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 березня 2019, 08:34

1 

          13 березня 2019 року в рамках тижня гуманітарних дисциплін, який проходить під гаслом «Об’єднані прекрасним», викладач історії Козинець Т.М. провела інтелектуальний марафон з історії «Розумники і розумниці».

         Команди учнів ІІ курсу змагалися у конкурсах «Історична розминка», «Вгадай, хто Я», «Дзвінок у минуле», «Поетичний», «Погляд удачі» та відповідали на бліц-питання, складали пазли з зображенням історичних діячів, розшифровували закодовані речення, читали вірші, працювали з репродукціями карикатур. Більшість завдань викладач підготувала у форматі ЗНО з історії.

2 

               Вболівальники підтримували свої команди та брали активну участь у відповідях на бонусні запитання.

         Захід завершився роботою у арт-просторі, де учні малювали, графічно зображали та записували свої думки, судження про минуле й теперішнє України, висловлювали побажання нащадкам у майбутнє.

3 

         Марафон пройшов цікаво та жваво. Учасники продемонстрували знання з історії України, проявили інтелектуальні, ораторські та творчі здібності, вміння співпрацювати у команді.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2