НАМ – 75! PDF Друк e-mail
Четвер, 07 березня 2019, 10:40

1 

            5 березня 2019 року Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова відзначав свій 75-річний ювілей. Навчальний заклад та його працівників привітали народний депутат України Яринич К.В., голова Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко О.А., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дзюба Н.Є,

3 
начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Таборанський В.П., начальник управління освіти міської ради     м. Кропивницький Костенко Л.Д.,керівники закладів освіти.2 

Почесними гостями заходу стали колишні директори Кармазін Анатолій Федорович, Політанський Вадим Михайлович та ветерани, які віддали не один рік плідної праці для процвітання закладу, випускники минулих років.


4 

Гостинно привітав гостей свята очільник Центру Корецький Микола Іванович. Розповідь про історію і сьогодення, плани Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова на майбутнє, спогади ветеранів супроводжувалися концертними номерами у виконанні художньої самодіяльності навчального закладу, колективу духових інструментів Кіровоградського музичного коледжу, виступом співака Ярослава Стаса.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2