Зустріч з прекрасним PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 лютого 2019, 13:43

2 

          14.02.2019 року в актовій залі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова відбулася зустріч з талановитою людиною, бардом, поетом Радкевичем Михайлом Олексійовичем. Зустріч пройшла в щирій атмосфері. Михайло Олексійович розповідав про своє дитинство, декламував свої авторські вірші, виконував музичні композиції під супровід гітари та губної гармошки.

          Ця талановита людина невтомно шукає красу і виразність слова, які б справили враження на читачів. Зустріч пройшла в затишній атмосфері, де панувала зворушеність, багатство поетичного слова, гама людських почуттів.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2