Орієнтуємо навчання - на сучасний ринок праці PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 лютого 2019, 13:39

1 

           22 лютого 2019 року у Регіональному центрі професійної підготовки ім. О.С.Єгорова відбулося свято – випуск учнів групи № 213 з професій «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Столяр будівельний». Випускники, ознайомившись з величезним асортиментом будівельних матеріалів, з набутими практичними навичками у стінах закладу та на підприємствах міста, сповнені мріями, вирушили у самостійне життя.

2 

             Професія будівельників ніколи не старіє, а в сучасних умовах вона набула особливого значення. Країні потрібні робітники-професіонали. Протягом півстоліття готує молодих будівельників династія сім’ї Заверухи. Спочатку, мати Любов Іванівна, зараз її син Станіслав Ярославович. Сьогодні його учні залишать добру пам'ять про себе: відремонтовані лабораторія кондитерів та роздягальня для учнів, виготовлені та установлені двері в кімнатах гуртожитку, для лабораторії офіціантів виготовлені столи різної конфігурації, шафи для зберігання посуду, приладдя, пристосувань, змонтовано десятки квадратів підвісних стель, виготовлено сотні учнівських парт тощо.

3 

              Звертаючись до випускників з привітаннями, Корецький Микола Іванович подякував за надання практичної допомоги у зміцненні матеріальної бази закладу, і побажав, щоб вони стали справжніми професіоналами своєї справи та знайшли гідне місце у житті, продовжили трудові традиції своїх попередників - «великих майстрів будівельної справи».

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2