Aвторська квест-гра «Кохання крізь життя» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 лютого 2019, 12:21

1 

         07.02.2019 року в гуртожитку Регіонального центру професійної освіти ім. О. С. Єгорова практичним психологом Артеменко Є.М. з учнями була проведена авторська квест-гра «Кохання крізь життя» за сприяння вихователів гуртожитку Удовіченко Л.В., Коваленко Н.А. Учні з ентузіазмом виконували завдання гри, що не заважало обговорювати серйозні та актуальні проблеми молоді в сфері культури статевих відносин. Велика увага під час квест-гри приділялася не лише розвитку навичок здорового способу життя, а і розвитку комунікативних здібностей учнів, навичок самоорганізації на спільну творчу діяльність.

2 

         Цей захід був спрямований на розуміння учнями таких понять як стосунки, дружба, любов, кохання, сексуальність. Сприяв поглибленню знань молоді з питань профілактики захворювань, які передаються статевим шляхом, а також небажаній вагітності та формуванню відповідальності за власне здоров’я та майбутнє.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2