Виховна година на тему: «Алкоголь і підлітки» PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 лютого 2019, 12:09

2 

07.02.2019 року в бібліотеці Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова з учнями групи №101 відбулася виховна година на тему: «Алкоголь і підлітки». Розглядалося питання щодо шкідливого впливу алкоголю на організм людини.

Під час перегляду мультимедійної презентації «Зупинимо пивні ріки!» учні визначили причини вживання алкоголю, етапи формування залежності, зокрема пивної та її негативного впливу на життя.

2 

Відповідний захід сприяв профілактиці алкогольної залежності серед учнівської молоді та формування навичок здорового способу життя і відповідальності за власне здоров’я та майбутнє.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2