Щасливої дороги у дорослому житті PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 лютого 2019, 14:49

1
     8 лютого 2019 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С.Єгорова відбувся випуск та вручення документів про освіту учням груп, які отримали професії «Кухар», «Кухар. Кондитер», «Кухар. Офіціант».

     Вдивляючись в обличчя випускників, неважко помітити, що вони стали зовсім дорослими, деякі створили сім’ї і стали батьками, однак для своїх педагогів залишились назавжди дітьми, пустотливими і веселими, радісними і щасливими, неповторними і такими різними. Перебуваючи у навчальному закладі, роки навчання, промайнули неначе мить. Це час пізнання, становлення, усвідомлення себе. Час підйому по крутих, підступних, але цікавих східцях. Позаду останні кваліфікаційні пробні роботи, захист дипломної, Державна кваліфікаційна атестація та рішення комісії про присвоєння робітничого розряду з професії.

3 

           Святково, у хвилюючій атмосфері випускників вітали, гості, адміністрація ліцею, батьки, учні. Корецький Микола Іванович, звертаючись з вітальною промовою, висловив упевненість, що отримана професія стане стартом для творчого зростання молодого фахівця.

 

      Випускники, сповнені мрій і сподівань, прощались зі своїм навчальним закладом, майстрами виробничого навчання, викладачами. Кращими цього випуску стали Тетяна Прищепа, Катерина Хрієнко, Галина Дубіна, які у доросле самостійне життя вирушили з дипломами з відзнакою.

2 
     Батьківський комітет, випускники щиро та зворушливо подякували адміністрації закладу за створення гарних умов для навчання, педагогам за високу майстерність, вимогливість, піклування, виховання та любов до кожного учня. На знак вдячності випускники групи подарували педагогічним працівникам квіти. Учасники художньої самодіяльності привітали учнів піснями.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2