Щоб уміли і приготувати, і подати PDF Друк e-mail
Четвер, 07 лютого 2019, 13:29
1 

       Заклад після великої перерви, а це більше 20 років, готується до першого випуску офіціантів. Сьогодні рівень обслуговування  в сучасному ресторані, кафе, барі залежить не лише від його інтер’єру,  устаткування, якості приготування страв, а  й від професійної майстерності фахівців, які створюють  тут атмосферу духовності  та гостинності.

 

2 3
4 
       5- 6  лютого 2019 року у Регіональному центрі професійної освіти  ім. О.С.Єгорова відбулись пробна кваліфікаційна атестація  та Державні кваліфікаційні іспити для учнів  групи  №431 з професії «Кухар. Офіціант». Клієнтами  учнів  були члени державної  комісії та запрошені роботодавці.  На екзаменах майбутні випускники   демонстрували прийоми зустрічі клієнтів, техніку  сервірування столу тарілками, приборами, скляним посудом  з урахуванням різної  тематики, подавали меню, приймали замовлення, обслуговували, вирішували  проблемні ситуації, робили розрахунки.  Тактовність і доброзичливість обслуговуючого персоналу, яку продемонстрували майбутні молоді фахівці  залишили у гостей добре враження. Найкращими були учні Прищепа Тетяна, Шевченко Олександр, Горщак Олена, які підготували творчі роботи, захистили їх та отримали високі бали.

6 

 

        Така форма роботи надала можливість 25  випускникам  отримати запрошення на роботу та влитися в робочі колективи підприємств громадського харчування міста.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2