Педагогічні читання PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2019, 14:43
321321  5 

У Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова вібулись педгогічні читання на тему: "Інтернет-ресурси в сучасній педагогіці як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках загальноосвітніх дисциплін та професійній підготовці", присвячені обговоренню нових цікавих аспектів використання глобальної мережі у навчально-виробничому процесі.

Викладач професійно- теоретичної підготовки Єфімова А.Л. поділилася своїми напрацюваннями з теми "Інтернет - ресурси в сучасній педагогіці як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках професійної підготовки". 

6 5
Висоцька Л.О. презентувала "Педагогічний програмний засіб з предмета "Технологія приготування їжі з основами товарознавства" з професії кухар 3 розряд" наочно показавши переваги використання використання електронних ресурсів при підготовці кваліфікованих робітників у сфері громадського харчування. 

Викладач іноземної мови Сосновська Л.В. представила можливості практичного застосування інтернет- ресурсів для розвитку комунікативних компетенцій учнів.

3   3

 

Власний методичний арсенал використання ІКТ у професійній діяльності продемонструвала викладач історії Колечкіна О.М., акцентуючи увагу на перевагах інтернет мережі у створенні авторских методичних розробок.

Рекомендації щодо створення персонального сайту педагога надав викладач фізики Вихристюк О.В., для того, щоб колеги дізналися як не допустити типових помилок при створені першого власного веб-сайту.

2  1 

 

Кравець В.Г. та Ворсіна М.В., майстри виробничого навчання  показали способи використання інтернет мережі як методичного інструменту у роботі з учнями та співпраці з батьками.

Викладач інформатики Сукачова Т.О. у своїй доповіді "Безпека в Інтернет" розповіла як уникнути скачування фішінгових програм.

Наші колеги показали нові підходи та методики використання інтернет-ресурсів в сучасній педагогіці, а досвід, презентований педагогами під час заходу, засвідчив їх високу професійність.

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2