Відулися обласні педагогічні читання PDF Друк e-mail
Четвер, 24 січня 2019, 12:39

 1 

23 січня 2019 року педагогічні працівники Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова взяли участь в обласних педагогічних читаннях на тему «Популярне» у підготовці кваліфікованих робітників: трансформація наукових ідей у педагогічну практику», які провів навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

Викладач спецдисциплін Єфімова А.Л. презентувала свій педагогічний досвід використання дидактичних можливостей мультимедійних засобів для забезпечення зворотного зв’язку та оцінювання результатів навчання на уроках професійно-теоретичної підготовки.

2 

У своєму виступі майстер виробничого навчання Сінькова К.В. на прикладах з власної педагогічної практики показала необхідність та ефективність використання нестандартних форм проведення уроків виробничого навчання для формування творчої компетентності майбутніх професійних робітників.3 

Майстер виробничого навчання Погрібняк О.А. представила досвід поєднання на уроках професійно-практичної підготовки інноваційних методів навчання з традиційними для реалізації ключових компетентностей учнів.

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2