Відкриття обласної Спартакіади серед ЗПО PDF Друк e-mail
Четвер, 20 грудня 2018, 16:12

1

20 грудня 2018 року на базі спортивного комплексу «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» міста Кропивницький відбулося урочисте відкриття обласної Спартакіади серед учнів закладів професійно-технічної освіти. Першими видами змагань стали шахи, шашки та настільний теніс.

2

 У змаганнях з настільного тенісу брали участь 11 команд. Наші спортсмені не зазнали жодної поразки на шляху до фіналу, де вони зустрілися з чемпіонами двох попередніх років - Знам’янським професійним ліцеєм. У дуже тяжкій та видовищній боротьбі наші спортсмени зуміли вирвати перемогу. Вітаємо Єфімова Андрія (113 гр.), Голуб’єва Олександра (121 гр.), та Олександру Тісовську (332 гр.) з зайнятим 1 місцем.

3

У змаганнях з шахів наш навчальний заклад представляли Фоменко Владислав (234 гр.) та Отелепко Аміна (133 гр.), які вибороли 3 місце.

У змаганнях з шашок наш навчальний заклад представляли Фадєєв Віталій (301 гр.) та Семініхіна Оксана, які посіли 8 місце.

Вітаємо наших спортсменів з успішним стартом Спартакіади та бажаємо успіхів у наступному виді спорту, яким буде волейбол.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2