Просвітницький захід «Цінності людини» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 грудня 2018, 13:18

1 

13 грудня в гуртожитку навчального закладу практичним психологом Артеменко Є.М. з учнями був проведений просвітницький захід «Цінності людини». Протягом дискусії учні визначили найбільш важливі цінності людини, до яких належать життя, здоров’я, родина, любов, самореалізація. 

          Під час виконання практичних вправ учні зрозуміли різницю між матеріальними та життєвими цінностями, наводили приклади особистої системи цінностей, пояснювали пріоритети духовних цінностей людей, визначили власну життєву мету.

2 

Групова робота була скерована таким чином, щоб учні мали змогу  толерантно та переконливо відстоювати власну думку та згоджуватися із аргументами інших, у дружній атмосфері знаходить правильні рішення поставлених завдань. Захід, проведений практичним психологом, сприяв розумінню того, що кожна людина має свою систему цінностей, але найголовнішою цінністю для кожного є життя – це великий дар, який кожен має цінувати та бути готовим робити вибір у житті на користь добра, боротися з перепонами та труднощами на шляху цього вибору.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2