Молодіжна хвиля гумору PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 грудня 2018, 09:33
1 

11 грудня 2018 році вперше у Кропивницькому в залі обласного центру дитячої і юнацької творчості відбувся чемпіонат «Молодіжна ліга гумору».

9 команд з Кропивницького виявило бажання стати учасниками молодіжного чемпіонату. Серед них: студенти та учні закладів вищої та професійно-технічної освіти.

Наш навчальний заклад представляла команда «220 Вольт» у складі учнів першого курсу: Косюка Івана– гр.№.11, Стрельцова Олексія - гр.№.11, Сокольцова Іллі- гр.№132, Отелепко Аміни - гр.№.132, Жаравіна Максима - гр.№.133, Сухом'яза Олександра - гр.№.133.


2 

Загальна тема чемпіонату -  «На молодіжній хвилі», тема 1 туру – «Від сесії до сесії». Протягом місяця редактори чемпіонату працювали з командами, щоб у день фестивалю учасники гідно представили на розсуд глядачів свій виступ.

         Команда Регіонального центру професійної освіти ім.О.С.Єгорова на чолі з соціальним педагогом Барабулею Оленою Олександрівною достойно представила навчальний заклад та перейшла в наступний тур.

2 тур-півфінал відбудеться 7 березня 2019 року. Підтримаймо нашу команду «220 Вольт» та побажаймо їм успіхів у нелегкій боротьбі!!!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2