Зустріч з воїном АТО PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 грудня 2018, 10:13
1 

 7 грудня 2018 року в гуртожитку Регіонального центру професійної освіти імені О.С. Єгорова відбулася зустріч з воїном, який перебував в операціях обєднаних сил Бініденком Денисом Дмитровичем.

    Його громадянська позиція - бути захисником територіальної цілісності своєї держави. Зустріч відбулась до Дня Збройних сил України.

2 

      Денис Дмитрович розповів учням про нелегкі бойові будні третього стрілецького взводу військової частини Національної гвардії України, продемонстрував нагрудні знаки «За мужність і відвагу», «Учасник бойових дій». Учні ставили запитання , звучали слова подяки за його мужність, силу волі, витривалість. Завершилася зустріч спільним фото на память.

    Учні центру вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали життя за нас.

     Такі зустрічі назавжди залишуться в памяті та стануть справжнім уроком життя.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2