Вічна пам'ять PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 грудня 2018, 11:01

1 
       6 грудня 2018 року відбувся урочистий мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки на будівлі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова на честь загиблих в АТО - колишніх учнів закладу Горовенка Ігора, Романова Федіра, Яловеця Євгена, Нароженка Миколи. На заході були присутні батьки, рідні, друзі героїв України, а також адміністрація, педагоги, працівники та учні.

     Вихованці центру згадали історії життя кожного із загиблих, підкресливши іх здобутки та відданість громаднському обв'язку. Викладачі, які навчали видатних воїнів, наголосили на особистих моральних якостях та патріотичній позицій.

2 
       Завершився мітинг покладанням квітів та звучанням державного гімну. Є люди, життя яких - це подвиг. Пам'ятаємо про них, рівняймось на них.

Слава Україні!

Героям слава!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2