Тиждень з професій «Громадського харчування» PDF Друк e-mail
Четвер, 06 грудня 2018, 13:49

1 

          Розпочався тиждень з «Сніданку в Європі» з групою №431. Ранок людини починається зі сніданку. І тут настає неминуча дилема - що ж власне потрібно на сніданок? Хтось п'є каву з бутербродами, хтось обожнює яєчню або мюслі. В кожній країні свої традиції. Учні групи здійснили невелику кулінарну подорож і дізнались, що ж їдять на сніданок у різних країнах світу.

2 

       Засідання круглого столу цікаво провела група №233 на тему «Пігулка для мозку». Протягом заходу учні сперечалися про джерело вічного щастя і символ неземної  насолоди, про предмет загального обожнювання та інструмент зваби, про такий різний, але незмінно смачний і корисний, про дорогоцінний подарунок усьому Людству – про шоколад!

У конкурсі «Ресторанний турнір» взяли участь групи № 431.


3 

         Протягом конкурсу учні розвивали логічне мислення, творчість, працьовитість, впевненість у власних силах; вдосконалювали уміння працювати в команді; спостерігали, аналізували, порівнювали, узагальнювали різні факти; доводили, що професія офіціанта – це постійний пошук, нескінченна творчість та винахідливість.


4 

        Цікавий кулінарний квест «Смачні овочі для нас – вірні друзі повсякчас» пройшов між учнями груп №131, 132, 133 та 231. Протягом цілого дня командам з кожної групи доводилось відгадувати загадки, ребуси та шукати відповіді в різних кабінетах ліцею. Найкмітливішими виявилась команда групи №231.


 

5 

       Яскравою була виставка газет «Десерти світу», в якій взяли участь всі учні І та ІІ курсів. Стіннівки приваблювали цікавими фотографіями, малюнками.

       У «Подорож по країні десертів» усіх запросила група №231 разом з майстром виробничого навчання Кравець В.Г. Вони познайомили присутніх з національними стравами  різних народів світу. Родзинкою заходу були ласощі різних континентів, які приготували учні. Вони не тільки презентували свої страви, а й пригощали ними гостей.

 6 
       Конкурс «Сюрприз» потішив тих, хто акуратно та змістовно пише конспекти з спеціальних дисциплін. У кожній групі самі учні визначали переможців.

       З інформацією про екзотичні фрукти світу в живому журналі виступили учні групи №232 Іванова Анна та Русін Владислав.

7 

Тиждень пройшов змістовно, цікаво, завдяки вдало підібраним та розробленим заходам, які допоможуть учням розширити знання з предметів професійно - теоретичної підготовки та підвищити інтерес до інших предметів, розвинути готовність до постійного самовдосконалення, сформувати в учнів стійку потребу до оновлення знань, зацікавленості в своїй професії.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2