Навчаємось на «живих» об’єктах PDF Друк e-mail
Середа, 05 грудня 2018, 15:43

1

       Умови проживання учнів Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова в гуртожитку запорука їх гарного настрою, відпочинку, затишку, спілкування, підготовки до уроків. Щорічно, в планах роботи закладу є розділ покращення умов життєдіяльності, як для педагогічних працівників так і для їх підопічних, третина яких проживає в гуртожитку. «Цією роботою ми вбиваємо трьох зайців – нудьгу, порок і злидні. А якщо робота ще й до душі, то це все те, про що ти мріяв», – говорить директор Центру Корецький М.І.

2

 

4

        Кожний, хто хоче мати гарну професію приходить до нашого закладу. Швидкість і якість формування навичок у майбутнього робітника залежать від різних чинників – наявності інтересу, ступеня навантаження, умов роботи, відповідності методичних прийомів, інструктажу, індивідуальних особливостей учня.

        Навчальний процес для учнів з професій «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Столяр будівельний», «Маляр (будівельні роботи)» особливий. На уроках виробничого навчання вони відпрацьовують прийоми вправ, згідно професії на «живому» об’єкті. Столяри виготовляють і встановлюють меблі в гуртожитку, навчальному закладі. Маляри ремонтують класи, лабораторії, майстерні, приміщення для обслуговуючого персоналу.

         Зараз у кімнатах гуртожитку на другому та п’ятому поверхах встановлюють виготовлені учнями нові двері. У коридорах та кімнатах виконується ремонт: пофарбування поверхонь, наклеювання шпалер. У таких умовах учень швидше набуває умінь та навичок, починає виконувати операції впевненіше, скорочуються паузи між його окремими рухами і трудовими прийомами, підвищується темп роботи, поступово набуває відповідної кваліфікації.

3

Така форма роботи є плідною, а отримані знання, уміння та навички кожен випускник закладу візьме з собою у самостійне, доросле, уже без наставника, життя.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2