Творимо красу своїми руками PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 грудня 2018, 14:53

1

 03.12.2018 року відбулася виставка декоративно-ужиткової творчості учнів Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова, присвячена Міжнародному дню осіб з інвалідністю.

2

 Були представлені роботи з солоного тіста, мушлів, бісеру, паперопластики, ізонитки та природних матеріалів. Учні із зацікавленістю ознайомилися з експонатами виставки, що вражала індивідуальністю виконання робіт, яскравістю барв, особистою майстерністю.

        Побажаємо всім залучатися до категорій краси, власних пошуків та бажань творчості, працелюбності. Приєднуємось до думки М.Горького, який говорив: «Висота культури людини завжди стоїть в прямій залежності від любові до праці».

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2