Мандрівка в країну десертів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 листопада 2018, 13:12

1 

         Кухарська справа - завжди пошук та гарний настрій. Кухар, поєднуючи, на перший погляд, несумісні харчові продукти, відкриває нові технології в приготуванні страв, вивчає досвід відомих колег світу та запроваджує у своїх містечках, де працює.

 

2 

        29 листопада  2018 року  у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова   в рамках тижня професій громадського харчування  відбувся  позаурочний захід професійного спрямування для учнів, які навчаються за професією «Кухар» на тему «Мандрівка в країну десертів». Учні групи №  231 разом з майстром виробничого навчання Кравець В.Г.  познайомили присутніх з національними стравами   різних народів світу.  

3 

      Девять навчальних груп брали активну участь у заході. Вони підготували тематичні газети з найкращими десертами країн, з якими вони самостійно познайомилися. Родзинкою заходу були приготовлені учнями різних груп та курсів улюблені ласощі різних континентів, де вперше були відкриті. Як майбутнім фахівцям їм цікаво було вивчити новий асортимент солодких страв, познайомитися з технологію приготування, звернути увагу на зовнішній вигляд та відвідати їх смакові якості. Вони не тільки презентували страви, а й пригощали своїх однокурсників, ділилися враженнями.

4 

        Колектив педагогічних працівників висловив подяку організаторам заходу, який об’єднав людей цієї професії, познайомив з відомими кухарями світу, в тому числі й України, та здійснив мандрівку в солодку країну десертів.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2